The ancient art and science of pranic healing and arhatic yoga

Pranik Psikoterapi

Pranik Psikoterapi

By: Grand Master Choa Kok Sui

Turkish Translation

#BK-TR-000119

Pranik Psikoterapi Kitabı PRANİK ŞİFA kullanımının Pranik Psikoterapi alanında uygulanmasıdır. Pranik Psikoterapi, geleneksel psikoterapatik çözümler ve uygulamalara yeni boyutlar kazandırarak, zihin, fiziksel ve insan enerji sistemi arasındaki boşluğa köprü olur. Duygusal ve psikolojik hastalıkları azaltmak için kullanılabilecek teknikler sunar. Pranik Psikoterapi Kitabı, psikolojik hastalıkları iyileştirmek için basit fakat kapsamlı ve etkili öneriler sunar. Keder, stres, fobia, obsesif-kompulsif reaksiyonlar, depresyon, cinsel yetersizlik, saldırgan yaklaşımlar, intihara teşebbüs, uyuşturucu bağımlılığı, alkolizm, zihinsel gerilik ve benzer durumlar için özel teknikler sunar. Bu teknikler sayesinde olumsuz enerjiler çıkartılır ve ayrıştırılır ve böylece kişinin iyileşme süresi inanılmaz derecede hızlanır.
Gerilim, asabiyet, keder ve endişe ile ilgili kendinize nasıl şifa verebileceğinizi öğrenin. Bu kitabı edinmek psikoterapi alanı ile ilgilenenler için bir şarttır.
Bu kitap dünyanın her yerinde Pranik Psikoterapi eğitimlerinde kullanılmaktadır.
İnsanların çoğunluğu hayatlarının tümünü kendilerine bağlanmış olan bu enerji parazitlerinden habersiz geçirirler. Bu eterik varlıklar düşük frekanslı enerjilerle beslenirler ve kendilerine bir ev sahibi bulduklarında ise o kişiyi sürekli şekilde bu olumsuz alana çekmek için kışkırtırlar. Bu kitaptaki teknikleri kullanarak bu küçük varlıkları bedeninizden elleriniz aracılığı ile söküp atarken fiziksel olarak hissedebileceksiniz. Bu müdahaleler yok olduğunda zihninizin ne kadar sessiz ve huzurlu olduğuna, ne kadar olumlu ve kendine güvenli bir hale geldiğinize şaşırıp kalacaksınız. Ulaşmayı başaramadığınız meditasyon huzuruna rahatlıkla ulaşacaksınız.
Pranik Psikoterapi Eğitimi El Kitabı

Our Price: $15.00

Add To Cart

Shipping Costs for this item will be paid by Customers.
Handbook for the Pranic Psychotherapy Course.