The ancient art and science of pranic healing and arhatic yoga

İleri Pranik Şifa

İleri Pranik Şifa

By: Grand Master Choa Kok Sui

Turkish Translation

#BK-TR-000118

Renk Pranaları İle Şifa İçin Uygulanabilir El Kitabı
Yüce Pir Choa Kok Sui

İleri Pranik Şifa kitabı, bu kadim sanat ve bilimin daha tecrübeli uygulayıcıları için önemli bilgiler taşımaktadır. Bu kitap, hızlı şifa verebilmek için çi ve renk pranalarının kullanımı üzerine teknik ve metotlar ile doludur. Bu renk pranalarını kullanmak çakraların tıkanıklığını açmak, aurayı temizlemek ve meridyenlerdeki blokajları ortadan kaldırmak için etkilidir, böylece şifa hızı da arttırılmış olur. Bu değerli kaynak bedenin farklı dengesizlikleri ve hastalıkları için farklı renkler kullanan bir tarifler listesi içerir.
Yüce Pir Choa Kok Sui, ileri pranik tedaviler hakkında bilgi sunmaktadır. Bu bilgilere çeşitli hastalıkların tedavileri de dahildir. Örneğin; mide bağırsak hastalıkları, idrar yolu, üreme organları, endokrin, iskelet, kas sistemi, tümörler, hızlı büyüyen doku, hücre yenilenmesi, HIV virüsü, kanser ve kan hastalığı gibi farklı ciddi hastalıklar.

İleri Pranik Şifa kitabı dünyanın her yerinde İleri Pranik Şifa eğitimlerinde ve renk pranaları, ilahi şifa ve komut ile şifa yapan tüm ileri pranik şifacılar tarafından kullanılmaktadır. 11 ana çakra, çokça minör ve mini çakra ve bunları renk pranaları kullanarak nasıl iyileştirebileceğimiz hakkında tam teşeküllü bilgi içermektedir. Kendisini ve diğerlerini iyileştirmek, insanlığa hizmet etmek, dünyanın acı ve ızdırabını dindirmek ve Toprak Anayı iyileştirmek isteyen herkes için öğrenilmesi şarttır.

İleri Pranik Şifa Eğitimi için El Kitapçığı.

Our Price: $15.00

Add To Cart

Shipping Costs for this item will be paid by Customers.